MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14346569
nr 1434 6569
Karmstolar
Ett par, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:37:22
27/11 13:52:07
Den Gustavianska stilen